Moderatorja e njohur, Luana Vjollca, prej pak ditësh ndodhet në Venecia të Italisë. Nga fotot e publikuara në profilin e saj në “Instagram”, duket se ajo është vetëm, por jo.

Me Luanën ndodhet i dashuri i saj i shumëpërfolur, Krenar Çoçaj. Gjithashtu atyre u është bashkuar edhe Marina së bashku me Getoarin.

Ndërkohë një ditë më parë, moderatorja publikoi një fotografi ku shfaqet mjaft elegante dhe seksi.

View this post on Instagram

Rule nr 1 for a lady.. Stay Classy !

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Loading...