Një tjetër hit veror pritet të publikohen së shpejti.

Dy prej emrave më të suksesshëm të momentit, Kida dhe Lyrical Son pritet të sjellin bashkëpunimin e parë në mesi veti.

Dyshja e famshme këngës  e cila mban titullin ‘DejaVu’  pritet ta shoqërojnë edhe me videoklip.

Ishte Kida ajo që ka sjellur një imazh në Instagram ku shihet përkrah reperit.

“Mu po m’doket #DejaVu” ka shkruar Kida në mbishkrimin e imazhit.

 

View this post on Instagram

Sa prej juve po e presin FT…? 🤭😍🔥

A post shared by KIDA (@kida) on

Loading...