Bebe Rexha është padyshim një prej këngëtareve shqiptare e cila ka pushtuar tregun muzikor amerikan.

E teksa jemi mësuar t’a shohim Bebe gjithmonë të kuruar në tapetin e kuq apo koncerte të ndryshme, këngëtarja nuk nguron të ndajë me ndjekësit e saj dhe momente nga jeta e përditshme ku vishet shumë thjesht dhe shfaqet totalisht pa make up dhe disi e shkujdesur.

Së fundmi Bebe ka postuar një video në Instastories teksa ndodhej në plazh, por ajo që vumë re menjëherë ishin qimet në sqetullat e këngëtares.

Duket se këngëtarja nuk e ka vrarë shumë mendjen për këtë gjë dhe e ka postuar videon gjithsesi.

Image

 

Loading...