Një natë më parë ajo ishte bashkë me supermodele të tjera në tapetin e kuq.

Dhe më vonë Alessandra Ambrosio bëri që të gjithë të kthejnë kokat për ta parë, derisa mori pjesë në darkën e përvjetorit të 72-të të Festivalit të Kanës, të martën,

Modelja braziliane 38 vjeçare u paraqit tejet seksi në një fustan të gjatë dhe të ngushtë, me një të çarë që tregonte këmbët seksi.

Por, vëmendje mori gjoksi i saj pa sytjena, që iu zbulua në fustanin transparent.

Image
Image
Loading...