Policia raporton se në Ferizaj sot ka arrestuar dy të dyshuar, pasi janë rrahur fizikisht në mes vete.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptar pasi që të njëjtit janë përleshur fizikisht në mes vete. Njësiti policor nga të dyshuarit ka konfiskuar një pistoletë me dy fishekë dhe një shkop druri. Nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në raportin e Policisë.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Të barabartë në relacion me të gjithë

Ndihmojmë qytetarët që në mënyrë më të lehtë ti realizojnë të drejtat dhe liritë e tyre.Avokati i Popullit është organ i pavarur i përcaktuar me Kushtetutë i cili i promovon dhe  mbron të drejtat kushtetuese dhe ligjore të qytetarëve…
Më tepër
Loading...