Pak ditë më parë u bë publik lajmi se aktori i Portokalli Gaz Paja do të lidhi kurorë me partneren e tij prej disa vitesh Ira.

Duket se dasma qenka më shpejt se ç’mund ta kishim imagjinuar, pasi xing.al ka mësuar se çifti do të bëjë një ceremoni madhëshore me 1 qershor, në një prej hoteleve më luksozë në Tiranë.

Ndonëse Gazi dhe partnerja e tij Ira kanë preferuar ta shijojnë romancën e tyre larg syrit kureshtar të publikut, sa i përket dasmës duket se ajo nuk do të jetë aspak private, pasi thuhet se do të jetë një ceremoni madhështore me shumë të ftuar.

Të barabartë në relacion me të gjithë

Ndihmojmë qytetarët që në mënyrë më të lehtë ti realizojnë të drejtat dhe liritë e tyre.Avokati i Popullit është organ i pavarur i përcaktuar me Kushtetutë i cili i promovon dhe  mbron të drejtat kushtetuese dhe ligjore të qytetarëve…
Më tepër
Loading...