Futbollisti brazilian ka zhgënjyer me të madhe me paraqitjet e tij në Barcelonë

Philippe Coutinho ishte transferuar në Barcelonë si yll i madh nga Liverpooli,

Mirëpo, futbollisti brazilian ka zhgënjyer me të madhe me paraqitjet e tij në Camp Nou.

Prandaj, largimi i ish-futbollistit të Espanyolit, Interit e Liverpoolit nga kampioni i Spanjës gjatë kësaj vere duket i pashmangshëm.

Interesim për përfaqësuesin brazilian ka shfaqur Chelsea, i cili dëshiron ta zëvendësojë me të yllin Eden Hazard, që pritet t’i bashkohet Real Madridit.

Sipas mediave spanjolle, Coutinho dëshiron të mbetet në Camp Nou përkundër sezonit zhgënjyes që e pati.

Mirëpo, disa anëtarë të bordit të klubit Blaugrana janë të vendosur ta shesin atë gjatë verës.

Të barabartë në relacion me të gjithë

Ndihmojmë qytetarët që në mënyrë më të lehtë ti realizojnë të drejtat dhe liritë e tyre.Avokati i Popullit është organ i pavarur i përcaktuar me Kushtetutë i cili i promovon dhe  mbron të drejtat kushtetuese dhe ligjore të qytetarëve…
Më tepër
Loading...