Messi udhëheq sulmin në formacionin e vitit në La Liga, nuk është asnjë lojtar i Realit.

Pavarësisht formës së mirë të Karim Benzemas, nuk ka vend në formacionin e vitit të La Ligas, raporton Goal, transmeton Gazeta Express.

Asnjë lojtar nuk bën pjesë në 11-shen më të mirë, ndërsa janë katër të Barcelonës – të udhëhequr nga Lionel Messi, golashënuesi dhe asistuesi më i mirë për sezonin 2018/19.

Loading...