Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi po vazhdon karrierën e saj në Amerikë.

Gjatë realizimit të disa fotografive në Manhattan, ajo ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve ndërsa duket joshëse me fustanet, që ka veshur.

Adrola në Instagram është aktive dhe me fotot që poston, ku shfaqet në mënyrë tejet natyrale, pranon gjithmonë fjalë pozitive nga ndjekësit.

Ajo madje së fundmi ka nënshkruar me kompaninë prestigjioze atje, atë “Wilhelmina Models”.

Loading...