Fotomodelja kosovare, Vildane Zeneli ka vazhduar të sjellë foto të nxehta për fansat e saj

Ajo sapo është kthyer në New York, ku u tha se ishte takuar me ish të dashurin e Morena Tarakut, miliarderin Sasha Sobhani.

Megjithatë, Vildania e ka mohuar kategorikisht këtë lajm, duke thënë se nuk është në lidhje me të dhe se atë e ka vetëm një shok të mirë.

Por sa janë të vërteta këto lajme mbetet të konfirmohen, por Vildania ka sjellë një super foto sot me t’u kthyer në Amerikë.

Ajo është parë vetëm me të brendshme të zeza, ndersa poshtë fotografisë ka shkruar: “E kuptoj. Nuk shqetësohem”.

Comments are closed.