Zara Holland ka treguar si ka marrë ngjyrë në bikine të zeza të kombinuara me ngjyrë ari derisa në plazh dhe pushime është me nënën e saj Cheryl në Barbados

Ajo po e shijon diellin e bukur të Barbadosit me nënën e saj.

Zara Holland është parë tepër e nxehtë në brigjet me rërë derisa në ditët e fundit të pushimit është me Cheryl Hakeney, nënën e saj.

Ylli i Love Island (23) dhe nëna e saj bukuroshe (54), janë dukur të lumtura dhe kanë qëndruar në hotelin luksoz dhe të famshëm, Sandy Lane në ishujt Karaibe.

Image
Image