Nora Istrefi duket se ka realizuar një fotosesion para publikimit të këngës “Nuk e di”, bashkë me Era Istrefin

Nora Istrefi duket se vazhdimisht është duke paralajmëruar të reja në karrierën e saj këtë vit, derisa befasi është cilësuar bashkëpunimi i saj me Erën, e cila ka katër vite që karrierën e saj është duke e zhvilluar jashtë vendit.

E pikërisht 3 ditë para se të lansohet kjo këngë, Era ka realizuar një fotosesion në veshje të kuqe dhe serioze.

Derisa dje ajo kishte publikuar dy fotografi nga ky fotosesion, Nora sot ka publikuar edhe disa të tjera.

Kjo veshje thekson linjat seksi të Norës, derisa duket se nuk ka të veshura jelek.

Image
Image