Ajo është ylli Black Widow në filmin Avengers.

Dhe Scarlett Johansson u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, derisa mori pjesë në eventin Avengers: Endgame në Londër, të mërkurën mbrëma, përcjell Bota sot.

Aktorja 34 vjeçare dukej e mahnitshme në një kostum të zi, në të cilin ekspozoi hiret trupore.

Vëmendjen më të madhe e mori gjoksi i saj i ekspozuar dhe pa sytjena./BS/

Image
Image