Lumi B dhe Skerdi po sjellin sot bashkëpunimin e paralajmëruar prej kohësh.

Reperi Lumi B ka paralajmëruar në profilin e tij Instagram se sot në ora 18:00 do të publikohet projekti “Djal dukat’, bashkëpunim ky me Skerdin.

Siç shihet nga mbishkrimi i tij, ky projekt është punuar në studiot e BigBangBeats dhe videoklipi nga Valon Aziri.