Modelja Daphen Joy duket se rinohet me kohën, që kalon dhe bëhet më mahnitëse. Duke zbuluar asetet trupore, Daphne ka pozuar si një ‘bombë’ e vërtetë në Instagram në fotot e fundit që ka postuar.

Ish e dashura e reperit “50 Cent” po i rikujton atij, se çfarë ka humbur dhe po e bën këtë, duke u shfaqur superseksi.

Daphne vazhdon të jetë shumë joshëse. Së fundmi ajo i ka hyrë edhe biznesit, duke nisur edhe linjën e saj të veshjeve online.

Loading...