Kryeministri Edi Rama ka ironizuar fjalën e kryedemokratit në mbyllje të protestës së opozitës së bashkuar.

Kreu i qeverisë me anë të një postimi në Twitter shkruan se protesta sishte as e madhe dhe as e denjë po thjesht e turpshme për PD – LSI!

“Nëse kjo ishte protestë e madhe atëherë filxhani është shkencë, Saliu është astronom dhe pakica ështē shumicë! Në fakt kjo s’ishte as e madhe, as e denjë po thjesht e turpshme për PD – LSI! Këta humbës të pashërueshëm po rrisin çdo ditë faturën që do u presë Sovran në 30 qershor”

Loading...