Një person është lënduar rëndë pasi është goditur nga i dyshuari i cili po drejtonte një biçikletë

Rasti ka ndodhur mesditën e së shtunës në rrugën Mbreti Gent në Prizren, ku viktima ka pësuar lëndime të rënda pasi është goditur me biçikletë të cilën e drejtonte i dyshuari.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar dhe rasti vazhdon me procedurë të rregullt.

Loading...