Shumë shpejt, tregut muzikor do t’i bashkohet reperja më e re e quajtur Rinesa, e cila po tërheq vëmendjen në rrjete sociale.

Herë pas here, ajo publikon video duke bërë rep, ndërsa “Prive” ka zbuluar se tashmë ajo do të menaxhohet nga Faton Shoshi dhe shumë shpejt do të sjellë këngën e saj të parë.

Madje, reperi Ledri Vula e ka zbuluar këtë detaj në komentet e Rinesës, duke e pyetur se kur del kënga e re.

Për të gjithë ata që e mbajnë mend, Rinesa është vajza në videoklipin e Alban Skënderajt, “Lea”.

ImageImage