Ajo njihet si motra e bukuroshes dhe këngëtares Afërdita Dreshaj

Por, Jehona Dreshaj mund të krenohet me asetet e saj të cilat vlerësohen shumë nga fansat e saj në Instagram.

E këtë ajo e ka bërë sonte ku ka postuar një fotografi në rrjetet sociale e ku ekspozon gjoksin e saj gjigant para afër 100 mijë ndjekësve në Instagram.

 

View this post on Instagram

Just a little sweet treat🍦

A post shared by Jehona Dreshaj (@jehonadreshaj_) on

Loading...