Luana Vjollca është njëra nga femrat më të pëlqyera e më të komentuara të momentit.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, ka hedhur një fotografi në llogarinë e saj personale, Instagram gjersa shfaqet në një fustan dypjesësh.

Luana ka zgjedhur ngjyrën vjollcë, e nuk ka dyshim se duket mjaft joshëse në fustanin e prerë anash.

Ndërkohë që nuk kanë munguar as pëlqimet dhe komentet e ndryshme nga fansat e shumtë në Instagram.

Ajo gjithashtu është duke e shijuar edhe suksesin e këngës së fundit “Boll u bo tu vujt”, ku ka marrë mbi 3 milionë shikime në platformën, YouTube.

Loading...