Ajo është një nga emrat më të mëdha të industrisë së modës dhe bukurisë.

Dhe Kendall Jenner e dëshmoj këtë të dielën në Festivalin Revolve.

Modelja 23 vjeqare dukej mahnitëse kur ajo kaloj ditën e dytë të ngjarjes në Coachella.

Image
Image
Loading...