Ajo është e njohur për të treguar figurën e saj të pabesueshme në pista të modës dhe rrjete sociale.

Dhe Emily Ratajkowski mbajti këtë status të hënën kur mori pjesë në një xhirim të fotografive.

Modelja 27 vjeqare shkëlqeu me bukurinë e saj, derisa ‘digjej’ para kamerës.

Image
Loading...