Joleza Koka, prej disa kohësh është larguar nga mediat dhe tashmë po shijon në qetësi jetën e saj private.

Dy vite më parë, ajo i dha fund beqarisë me partnerin e saj Laertin, me të cilin u kurorëzua në Las Vegas, ndërsa tashmë burime për “Gazeta shqiptare” kanë zbuluar se megjithëse po e mban të fshehtë, shumë shpejt Joleza do të bëhet nënë për herë të parë.

Megjithatë, Joleza nuk ka preferuar t’i ndajë me publikun emocionet e veçanta të pritjes së ëmbël.

“Janë gjërat e mia personale, preferoj ti mbaj private.”- është shprehur ish-kryetarja për “Gsh”.

Image

Image

Loading...