Kapiteni i Milanit, Alessio Romagnoli foli para ndeshjes së nesërme të Serie A kundër Lazios ku tha se: “Ne po punojmë shumë dhe në heshtje, ne jemi të bashkuar dhe ne duhet të jemi të fortë”.

ROMA APO MILAN – “Roma është shtëpia ime, e dua qytetin.

“Milano është një qytet ku më pëlqen të jetoj. Unë mund të shkoj nëpër qytet pa probleme dhe gjithçka funksionon mirë. Unë mund të përshtatem me çdo vend shumë shpejt, por Roma është Roma “, tha fillimisht kapiteni.

GATTUSO – “Unë kam një marrëdhënie të mirë me të, jam përmirësuar me të, ai më ka ndihmuar shumë, ai është një person i drejtpërdrejtë, ai thotë gjëra në fytyrë dhe kjo është e drejtë. Ne shpresojmë të vazhdojmë me të “.

TIFOZËT- “Gjithmonë më jep forcë, dua t’i falënderoj të gjithë për mbështetjen e tyre që më shtyn të jap më të mirën nga vetja. Ne kemi vetëbesim dhe ne mund të dalim nga ky moment duke punuar së bashku “, përfundoi Romagnoli.

Loading...