Moderatorja e njohur Ariola Shehu u largua muaj më parë nga televizioni Klan dhe tani ajo po prezanton spektaklin e ‘Netëvë të klipit shqiptar’.

Mbrëmjen e djeshme Arjola i është përgjigjur pyetjeve të fansave në ‘Instastory’ ku ka zbuluar shumë të pathëna për veten.

Në këtë rubrikë pyetjesh moderatorja tregoi për herë të parë dhe motrën e saj me të cilën paska një ngjashmëri befasuese.

‘A ke motër ti se nuk na e ke prezantuar ndonjëherë?’ ishte pyetja e ndjekëses.

Dhe moderatoraj ka shuar kuriozitetin e të gjithë duke prezantuar motrën e saj më një foto ku shfaqen të dyja.

Image

ImageImage

Loading...