Ajo ka gdhendur një karrierë mbresëlënëse televizive dhe në filma, duke u shfaqur në prodhimet si Peaky Blinders dhe The Mummy.

Dhe Annabelle Wallis siguroj se do të ketë gjithë vëmendjen kur ajo launte rolin e saj në tapetin e kuq kur mori pjesë në ngjarjen e Clash de Cartier në Paris, të mërkurën mbrëma.

Aktorja 34 vjeqare u kthye me një kostum të zi me një prerje të thellë tek pjesa e gjoksit.

Image