Aktorja e njohur nga Shqipëria, Linda Jarani ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

Ajo erdhi në një fustan të zi i cili ia vinte në pah linjat e bukura të trupit.

Aktorja është e njohur për imazhet provokuese dhe çdo herë rrëmben vëmendje me postimet që bënë. Ndryshe, ajo po vazhdon të jetë aktive me projekte të ndryshme në teatër.

Image