Një automjet ka përfunduar në një kanal gjatë orëve të pasdites së sotme në Korçë pasi mësohet se drejtuesi i saj ishte në gjendje të dehur.

Policia ka mbërritur në vendngjarje duke bërë të mundur edhe arrestimin e tij.

Fillimisht ai ka mbetur i bllokuar në automjet dhe është dashur ndërhyrja e forcave zjarrfikëse për të bërë të mundur nxjerrjen e tij nga mjeti.

Loading...