Burimet bëjnë me dije se janë raportuar të shtëna me armë pranë stadiumit “Dinamo”.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se një person ka mbetur i vrarë.

Ambulanca dhe forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje.

OraNews raporton se emri i viktimës është Jurgen Kurti.

Loading...