Javë më parë, Travis Scott e tradhtoi modelen seksi, Kylie Jenner.

E pas këtyre thashethemeve, fansat e dyshes filluan të mendojnë se marrëdhënia e tyre ishte duke shkuar drejt fundit.

Por, siç shihet kjo gjë nuk është aspak e vërtetë,

Tashmë një burim thotë për “ETOnline” se çifti po shkon shumë mirë bashkë dhe pavarësisht problemeve të vogla në ditët e fundit, ata kanë hedhur gjithçka pas krahëve.

Në fund të muajit shkurt, TMZ raportoi se, Kylie Jenner kishte akuzuar partnerin e saj Travis Scott se e kishte tradhtuar.

Loading...