Genta po bën gati këngën e re me videoklip.

Genta Ismajli po bën gati videoklipin e saj më të ri.

Ajo i ka realizuar klip këngës së saj më të re që po sjell këngëtarja dhe duket se do të jetë ‘zjarr’.

Kjo pasi që edhe vetë titulli i këngës është ‘Zjarr’, e që besojmë se i shkon shumë këngëtares energjike.

Genta në fotografinë që ka postuar shihet duke vallëzuar mbi një tavlinë derisa poshtë e rrethojnë violinat.

Kënga me siguri do të jetë ritmike ndërsa Genta nuk ka zbuluar ndonjë datë të publikimit.

Loading...