Dafina Zeqiri është shfaqur atraktive në një video në Instagram.

Dafina Zeqiri ishte veshur në të bardha, ndërsa ka provokuar ndjekësit me një video në Instagram.

Këngëtarja i ishte kthyer kamerës nga prapa dhe bënte ‘twerk’, ndërsa në plan të parë kishte pikërisht të pasmet.

Për ndryshe, “A e man men” është projekti i fundit nga Dafina Zeqiri, kurse po punon drejt finalizimit të këngës së re.

Loading...