Kështu ka ndodhur edhe me fotografinë e fundit që ato dyja e kanë postuar. Franceska dhe Kejvina së bashku shihen në bikini duke vënë në pah format super seksi.

Kejvina tregon të pasmet bombastike duke mos i lënë asgjë imagjinatës.

Përveç modelimit, Kejvina po ashtu njihet si prezantuese televizive. Ajo ka paralajmëruar që së shpejti do të sjellë një projekt të madh televiziv.

Loading...