Shtypi i huaj e quan : “pajtim historik“: aktori i famshëm i Hollivudit, Christian Bale dhe nëna e motra e tij i vunë kapak një zënke 10 vjeçare. Të dyja ato pretendonin se Bale i kishte goditur dhe aktori qe thirrur në polici në 2008-tën, një natë përpara premierës së filmit të tij: “Batman, Kalorësi i Zi“.

Nëna e tij Jenny dhe e motra, Sharon kishte bërë një denoncim, por në fund akuzat u tërhoqën për mungesë provash.

Christian nuk pranoi asnjëherë t`i ketë goditur, ama e pohon se ka pasur një konflikt që ka nisur sipas tij prej një sherri që dy gratë kanë pasur me bashkëshorten e tij, Sibi Blazic.

Tani duket se më në fund, kanë nisur të flasin përsëri!

Loading...