Manchester City po e shkatërron Chelsean në Etihad Stadium. Po fiton 4 me 0.

Pas vetëm 25’ minutave lojë, Manchester City është duke e mposhtur 4-0 Chelsea në stadiumin “Etihad”, shkruan Gazeta Express.

Pas Sterlingut, që shënoi golin e parë, dhe Sergio Agueros, të dytin e të tretin, Man City ka gjetur edhe golin e katërt.

Në listën e realizuesve u shënua edhe mesfushorin, Ilkay Gundogan, duke shënuar për 4-0 në minutën e 25’, për ta fundosur Chelsean e Sarrit. 

 

Loading...