Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka dëshmuar se për të dy nominimet që  mori në Grammy konsiderohen fitore. Pas mbarimit të ceremonisë së  61-të të ndarjes së çmimeve Grammy, Rexha ka festuar duke hedhur valle nën shoqërinë  e miqve dhe familjarëve të  saj.

“Fitova apo humba, ne vazhdojmë  të  festojmë sepse në zemra tona jemi fitues (ose të  paktën mami kështu mendon)”, shkruan në nota humori Bebe Rexha në  “Instagram” përmbi një fotoje, të realizuar pas ceremonisë më të rëndësishme muzikore botërore.

 

View this post on Instagram

Win or Lose. We still partied because in our hearts we are still winners. (Or at least my mom thinks I am) lol

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Loading...