Asaj i kanë thënë se i ngjanë Elvana Gjatës.

Madje, për Jonida Vokshin në mediat shqiptare është shkruar pothuajse gjithmonë për bukurinë që e ka,

Mirëpo, aktroja dhe prezantuesja shqiptare paska edhe të pasme bombastike.

Jonida ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se ka veshur një fustan të zi, duke pozuar në profil, e duke ia kapur poza edhe të pasmet që i duken bombastike.

Edhe e veshur kokë e këmbë, edhe seksi.

 

Loading...