“Smile” është projekti i fundit të këngëtarit të njohur shqiptar, Young Zerka.

Ky i fundit tashmë ka paralajmëruar edhe një këngë të re, të cilën do ta sjell shumë shpejt para publikut.

Ai përmes llogarisë personale në Instagram ka dhënë edhe disa detaje rreth videos së re.

“Nesër” mban emrin kënga që do të publikohet brenda muajit janar

“Kënga e re quhet ‘Nesër’ dhe do të vjen shumë shpejt”, ka shkruar ai.

Theksojmë se tekstin e ka shkruar vetë artisti ndërsa për muzikën është përkujdesur Kico.

Ndryshe, kënga e fundit e sjell në bashkëpunim me Keepman është shikuar mbi 87 mijë herë.

Image