Aktorja e filmave me pullë të kuqe, Valentina Nappi ka bërë një deklaratë tronditëse në një postim në Instagram.

Ajo ka postuar një foto të saj dhe ka shkruar:

Jam përdhunuar nga Salvini”.

Më pas Nappi ka sqaruar se i referohet përdhunimit “kulturor”. Por ky postim ka shkaktuar goxha polemika për ministrin e Brendshëm italian Mateo Salvinin.

Image

Image