Modelja e famshme Kate Moss feston sot 45-vjetorin e lidnjes. Ajo ka marrë urime të shumta nga personazhe të famshëm, ku nuk ka munguar as Rita Ora.

Këngëtarja e famshme shqiptare ka vendosur që ta urojë Kate duke postuar dy fotografi në profilin e saj në “Instagram.

Ora ka treguar dhe më parë se marrëdhënia me Kate Moss është shumë më tepër sesa profesionale dhe këtë sapo e vërtetoi ylli i popit.

“Ka vetëm një Kate Moss. Gëzuar Ditëlindjen. Ti meriton veten. Do të dua gjithmonë dhe përgjithmonë. Jam e lumtur të quaj miken time,” ka shkruar Rita krahas fotos ku shfaqen të dyja të zhveshura në krevat.

Image
Image