Granit Xhaka ka uruar me një mesazh plot dashuri dhe të mbushur me emocion për bashkëshorten e tij Leonita me rastin e 4 vjetorit të tyre të njohjes.

Xhaka ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku krahas ka shkruajtur fjalët e ëmbla.

“Përvjetori jonë është më i rëndësishëm se çdo ditë. Unë festoj dashuria ime, për ty dhe të dua në çdo moment. Ndihem shumë me fat që të kam dhe uroj që shpirti yt të jetë gjithë jetën i mbushur me lumturi. Uroj më të mirat e kësaj bote sepse dashuria që më jep më ka bërë më të fortë e më të lumtur. Uroj me gjithë dashurinë time që ditët e tua të jenë vetëm me diell, sepse në ato me shi, dielli yt do të jem unë. Gëzuar përvjetorin e 4. Te dua zemra ime”.