Reperja më e njohur për momentin Tayna është padyshim një nga femrat më të komentuara të showbizit shqiptar dhe ndër më të ndjekura në rrjetin social Instagram.

Image

Dhe vetëm pak orë më parë reperja i ka lënë të gjithë me ‘gojë hapur’ me foton e postuar.

Ajo vjen me një ndryshim në look dhe kjo ndoshta nga makijazhi me nuancat e së kuqes dhe lentet jeshile të syve.

Ky ndryshim ka bërë që as reperja të mos e njoh veten:

“Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Tayna-s?”shkroi reperja në mbishkrimin e postimit.