Këngëtari i njohur shqiptar, Shaqir Cërvadiku ka lansuar projektin e ri muzikor kushtuar dajës së tij, Osman Gecit.

Tekstin e këngës e ka shkruar Milaim Islami, muzikën e ka bërë vetë këngëtari, orkestrimin dhe inqizimin, Shpejtim Gashi kurse për videon është përkujdesur Blerim Gjinovci.

Përndryshe, Osman Geci ishte i biri i Shaban Gecit, daja i Adem Jasharit.

Loading...