Moderatorja e njohur e emisionit të pasditës në ‘Tv Klan’ ,Rudina Magjistari është një prej personazheve më të komentuar të showbizit shqiptar.

Ajo ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në Instagram, ku qëndron shpesh aktive e në kontakt me fansat.

Image

Gjithashtu moderatorja përsa i përket jetës private të saj është shumë hermetike kjo dhe me vajzë saj Mia, të cilën ajo ka preferuar të mos i publikojë  asnjë foto në rrjetet sociale.

Por së fundmi duke përfituar nga reshjet e dëborës që kanë rënë këtë fillim viti  moderatorja së bashku me familjen e saj kanë zgjedhur të kalojnë fundjavën e ti gëzojnë rënies së dëborës pikërish në Kosovë.

Dhe në videon që moderatorja ka ndarë për ndjekësit e saj në instagram, potreti i Mias shfaqet më shumë se herë të tjera.

Në video shohim proçesin e punës ku mami Rudinën po e ndihmon vogëlushja Mia për realizimin e plakut prej dëbore, i cili doli me të vërtetë i bukur .

Image

Image