Rosie Huntington-Whiteley merr vëmendjen me dukjen e saj të zjarrtë ndërsa nis lancimin e buzëkuqit BareMinerals për bamirësi.

Ajo është supermodele e cila është e njohur për pamjen e saj mahnitëse

Dhe përveç lansimit të bukurisë, Rosie ka më shumë gjëra për të festuar.

Të enjten bukuroshja zbuloi se pas kërkimit dhe regjistrimit të të tjerëve në rrjete sociale, ajo kishte arritur të kishte në duart e saj një pallto të veçantë të Celine, të cilën e kishte kërkuar.

Me këtë rast ajo tregoi që përmes reklamës së këtij buzëkuqi dhe parave të fituara do të bëj bamirësi.

Image
Image