Rita Lati ka zbuluar sot arsyen pse nuk u martua më pas ndarjes nga bashkëshorti. E ftuar në emisionin “Rudina” ajo foli pa dorashka dhe tha se nuk është martuar sepse nuk e duron dot një burrë në shtëpi, por pa burrë nuk ka qënë asnjëherë.

“S’më donte asnjë burrë… E di si është puna… Burra ka sa të duash, s’kam qënë asnjëherë pa burra ose pa një burrë. Por burrë në shtëpi nuk e duroj dot. Të vijë dhe të ikë biri i botës, të rrijë aq sa më duhet mua. Aq sa dua unë dhe asnjë sekondë më shumë se më shqetëson” – u shpreh aktorja e njohur e humorit.

Loading...