Vajza e ish-deputetes demokrate Albina Dedës, është komentuar gjithmonë për format trupore dhe ëmbëlsinë e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar në ‘Snap Chat’ një foto ku shfaqet shumë provokuese me të brendshme përpara pasqyrës.

‘Nuk jam e rrëmujshme’, ka shkruar Ada Deda, duke ‘ironizuar’ veten.