Modelja me famë botërore Tika Camaj ka ndezur rrjetin duke nxitur shfrenime imagjinatash.

Shqiptarja e famshme Tika Camaj ka provokuar krejtësisht lakuriq dhe teksa mban përsipër një tip pelerine transparente.

Modelja e Victoria’s Secrets ka treguar se nuk është një vajzë mëngjesi. Krejtësisht e pa trukuar ajo ka zgjuar sërish vëmendje dhe duket në super formë.

 

Loading...