Modelja Oriola Marashi është kthyer tashmë në një nga vazjat më të komentuara në media dhe rrjete sociale.

Bukuria, linjat trupore dhe fotot e kanë vënë shpeshherë modelen në qëndër të vëmëndjes.

Image

Gjithashtu modelja është shumë aktive në Instagram ku i mban të azhornuar ndjekësit e saj me të rejat më të fundit në lidhje me aktivitetin e saj si modele.

Etillë është dhe video e publikuar në Instastory,ku  modelja ka treguar se e ka lënë këto ditë Shqipërinë për një projekt në Zvicër.

Shpresojmë ta shohim sa më shpejtë projektin e ri për të cilin modelja ka braktisur Shqipërinë.

Image

Image