Modelja e njohur, Oriola Marashi është një nga femrat më të komentuara.

Ajo njihet për bukurinë e saj natyrale dhe linja ‘bombastike’ të cilat çdo herë marrin vëmendjen.

Së fundi modelja ka realizuar një fotosesion mahnitëse ku në fokus ishte fytyra e saj.

As këtë herë ajo nuk kishte lënë anash ekspozimin e pikave të saj të forta.

Në një fustan elegant, Oriola dukej plot shkëlqim.

Ndryshe, Oriola përveç si modele shumë shpejt do ta shohim edhe si këngëtare.

Image